Чернівецькі городники обожнюють ці 3 сорти сливи: з неї виходять найсмачніші сухофрукти

Якщо у вас в планах робити найсмачніший чорнослив, то варто висадити вдома ці сорти сливи, які ідеально підходять для цієї мети. Розповідаємо детально.

Для виготовлення сухофруктів підходить лише певний перелік сортів сливи. В ній має бути високий вміст цукру, а сама вона мати товсту шкірку та щільну м’якоть.

Водянисті плоди для цієї мети не підходять, ви лише витратите свої сили та не отримаєте бажаного результату.

Городник розповів, які сорти сливи найбільше підходять на сухофрукти

Експерт розповів, чим поливати сливу для рясного плодоношення
Городник розповів, які сорти сливи найбільше підходять на сухофрукти

Найбільшим попитом у цьому питанні користується слива сорту Венгерська італійська. Він вирощується саме для приготування чорносливу, і дуже популярний в усій Європі. Прекрасно підходить і для вирощування на заході України.

Плоди у цього сорту великі, темні, мають щільний восковий наліт. Смак дуже солодкий, але присутня кислинка. Кісточка як і потрібно легко відокремлюється.

Ідеально підходить для в’ялення, сушки, не розповзається та не розвалюється, а урожайність дерева вражає. Так само підходить і для південних регіонів.

Не меншим попитом користується угорська домашня. На пострадянському просторі саме цей сорт користувався найбільшим попитом для подальшого виготовлення чорносливу. І саме його часто ще й обробляли димом для кращого смаку.

Має високий вміст цукру, і при цьому дерево дуже невибагливе. Вирощується як на заході та півдні України, так навіть і в Молдові.

Слива Стенлі дуже популярна за кордоном, особливо у Сполучених Штатах Америки. Плоди відрізняються від вищевказаних сортів, адже дуже великі, щільні і соковиті.

Кісточка легко відокремлюються, а м’якоть настільки щільна, що підходить навіть для механічного сушіння, а також транспортування.

Навіть якщо ви не оберете щось із вищевказаних сортів, пам’ятайте, що вам необхідна слива з високим вмістом цукру, а збирати її можна лише після того, як вона повністю визріла.

Ні в якому разі не беріть сорти, які відрізняються соковитістю або виходять дуже кислими.

Схожі статті

Ця морква справжній “Вікінг”: дуже стійкий сорт, що не розтріскується й не розламується

Посадіть цей сорт моркви, й матимете шикарний урожай на весь наступний сезон. Ці коренеплоди здивують своїми розмірами, кольором, стійкістю до хвороб і просто красою!

Ця малина росте як на дріжджах на Львівщині: 5 найкращих сортів – солодка, велика, м’ясиста

Висаджуючи малину, хочеться, щоб запашні ягоди були якомога більшими та солодшими. Створімо топ 5 сортів, які відповідають подібній вимозі. Це Феномен, Червона королева, Брусвяна, Геракл і Недосяжна.

Якщо немає спеціальних засобів: як прогнати попелицю з троянди – готується всього за 5 хвилин

Якщо на вашій улюбленій троянди завелася попелиця, то можна швидко позбавитися її за допомогою супер-засобу, який виготовляється всього за 5 хвилин.

Салат, що схожий на капусту: вирощувався в пустелях Ізраїлю, тепер росте в Україні

Цей салат ідеально підійде для всіх, хто цінує своє здоров'я й кому важливо їсти клітковину, а не вуглеводи. З ним можна зробити такі страви, щоб і наїстися вдосталь, й не набрати завої ваги!

1 помідор цього сорту важить до 100 грамів й має міцну шкірку: підходить для дому й на продаж

З цими великими та смачними помідорами щасливий буде будь-який садівник в Україні. Кущі низькорослі, плоди великі й важкі, а рости ці томати можуть, як в ґрунтах, так і в теплицях.

Навіть не треба виходити за двір: які органічні супер добрива готують одесити своїми руками

Одеські городники вже давно готують ефективні добрива та підживлення для рослин не виходячи за межі ділянки. Все, що потрібно завжди є під рукою.
OSZAR »