Так на Одещині отримують рекордні врожаї груш: всього 1 продукт, а який шикарний результат!

Груша тішить нас врожаями наприкінці літа або восени. Цей особливий смак та аромат забути важко. І так хочеться зібрати великі та соковиті фрукти.

Груша — дерево вимогливе. Воно може розвиватися дуже довго, повільно набирати силу, потихеньку брати із землі все, що їй необхідно. Саджанець також може довго не плодоносити. Але коли груша виростає, то плодів на її гілках стає все більше і більше, і згодом стає зрозуміло, що вона може прогодувати не одну сім’ю.

Необхідності ще в 1 дереві просто немає, так як груші просто не буде куди дівати. Але важливо навіть доросла дерево підтримувати в усіх аспектах: від хвороб до підживлення. З часом земля може ставати все біднішою, тому внесення добрив майже обовʼязкова процедура.

Агроном розповів, як отримати рясний врожай груш

Садівники порадили 2 сорти груш, які підходять для Буковини
Агроном розповів, як отримати рясний врожай груш

Для такого дерева зрештою необхідно поповнити всі елементи, які потрібні для успішного цвітіння, появи зав’язі, стійкості до хвороб та дії шкідників, тощо. Однак, для цього потрібно або використовувати комплексний препарат, який може коштувати недешево, або приготувати таке добриво самостійно. Зробити це можна за допомогою кропиви, яка є буквально на кожному городі.

Необхідно зібрати відро цієї трави, подрібнити її для кращого ефекту, а залити теплою або гарячою водою, закрити, і залишити на декілька днів. Якщо на вулиці тепло, 3-4 днів буде більш ніж достатньо.

Після цього розчин проціджуюємо, розбавляємо його ще відром води, і використовуємо для поливу. У такому добре у достатній кількості присутній азот, калій, магній, фітонциди, тощо.

Посилити дію цього розчину можна, додавши деревну залу. Вона містить у своєму складі велику кількість фосфору та сульфуру. Це також прекрасно допомога для майбутнього плодоношення.

Також не забувайте, що груша хоча і стійка рослина, але також потребує поливу. Вчасно обрізка, зволоження ґрунту, обробка фунгіцидами та інсектицидами, — усе це дає результати, і до того ж видимі.

Схожі статті

У нас на Полтавщині цибуля довго не йде у стрілку тільки цих сортів – з досвіду минулого літа

В другій половині травня 2025 року городники Полтавщини займаються посадкою ярової цибулі. Які сорти підходять для цієї області і не йдуть у стрілку? Читайте подробиці в матеріалі "Сенсації".

Гості завжди питають про цю мою квітку: вона наче з іншої планети – хіт серед квітникарів 2025

Зараз важко когось здивувати квітами в саду, якими екзотичними вони би не були. Але у вас все ще є така можливість, адже ця красуня – дуже незвичайна.

Мульча з тирси спалила мені буряки: 3 помилки, які городники повторюють з року в рік

Всі ми багато чуємо про користь мульчування. Буряки у цьому переліку теж присутні. Але робити цю процедуру слід розважливо, щоб не залишитися взимку без борщової заправки.

Петрушка проросте всього за кілька днів: найефективніший спосіб, яким користуються на Сумщині

Петрушка надає особливого шарму всім стравам, в які ми її додаємо. Але як прискорити її появу у себе на грядці? Розповідаємо про найефективніший спосіб.

Не фрукт, а райська насолода: цей сорт персика – хіт серед городників на Херсонщині

Хочеться висадити такий персик, щоб і рано достигав, і мав величенькі плоди, й хворобам не піддавався, і морозів узимку не боявся. Розберімося, який сорт відповідає усім цим вимогам.

1 таблетка кальцію в лунку під огірки працює на підвищення врожайності на 30% у польових умовах

Для нормального розвитку огіркам з-поміж інших потрібен кальцій. Отже, можна розв'язати це питання дуже просто – покласти під час висаджування насіння у лунку 1 таблеточку.
OSZAR »