Груша — дерево вимогливе. Воно може розвиватися дуже довго, повільно набирати силу, потихеньку брати із землі все, що їй необхідно. Саджанець також може довго не плодоносити. Але коли груша виростає, то плодів на її гілках стає все більше і більше, і згодом стає зрозуміло, що вона може прогодувати не одну сім’ю.
Необхідності ще в 1 дереві просто немає, так як груші просто не буде куди дівати. Але важливо навіть доросла дерево підтримувати в усіх аспектах: від хвороб до підживлення. З часом земля може ставати все біднішою, тому внесення добрив майже обовʼязкова процедура.
Агроном розповів, як отримати рясний врожай груш

Для такого дерева зрештою необхідно поповнити всі елементи, які потрібні для успішного цвітіння, появи зав’язі, стійкості до хвороб та дії шкідників, тощо. Однак, для цього потрібно або використовувати комплексний препарат, який може коштувати недешево, або приготувати таке добриво самостійно. Зробити це можна за допомогою кропиви, яка є буквально на кожному городі.
Необхідно зібрати відро цієї трави, подрібнити її для кращого ефекту, а залити теплою або гарячою водою, закрити, і залишити на декілька днів. Якщо на вулиці тепло, 3-4 днів буде більш ніж достатньо.
Після цього розчин проціджуюємо, розбавляємо його ще відром води, і використовуємо для поливу. У такому добре у достатній кількості присутній азот, калій, магній, фітонциди, тощо.
Посилити дію цього розчину можна, додавши деревну залу. Вона містить у своєму складі велику кількість фосфору та сульфуру. Це також прекрасно допомога для майбутнього плодоношення.
Також не забувайте, що груша хоча і стійка рослина, але також потребує поливу. Вчасно обрізка, зволоження ґрунту, обробка фунгіцидами та інсектицидами, — усе це дає результати, і до того ж видимі.