2 ложки цього у відро – і полуниця солодка навіть без сонця: секрет від фермерів Польщі

Солодкість полуниці залежить від багатьох факторів, зокрема від підживлення. Обробивши полуницю цим розчином, ви гарантовано отримаєте ягоди з більш солодким смаком.

Полуниця – досить вибаглива у вирощуванні ягода. Смак і урожайність полуниці залежить від сорту, кількості сонячного світла, якості грунтів та підживлення.

Саме підживлення грає ледь не ключову роль, адже якщо в грунті буде недостатньо поживних речовин, ягід буде мало, вони будуть дрібні і не солодкі.

Чим підживити полуницю для збільшення солодкості

Звісно, можна використати мінеральні добрива, які продаються в магазинах і підживити полуницю. Та народні методи є не менш ефективні і при цьому практично безкоштовні.

Відмінним способом підживлення полуниці є використання борної кислоти. Борна кислота є джерелом Бору і сприяє підвищенню врожайності та покращенню якості плодів, а саме підвищенню цукристості, вітаміну С та каротину.

Чим підживити полуницю у червні
Аграрії розповіли, чим підживити полуницю для збільшення солодкості

Для приготування добрива 2 ч.л борної кислоти розводять на відро води і оприскують полуницю і суху і безвітряну погоду. Обробку краще робити рано-вранці, або ввечері, коли немає палючого сонця.

Обробку борною кислотою можна робити тричі: під час бутонізації, друге – у фазі цвітіння, третє – у період плодоношення.

Ще одним відмінним добривом є звичайний деревний попіл. Він містить у собі понад 20 мікроелементів, зокрема калій, фосфор та магній, які є необхідними для росту та розвитку рослин. Для приготування добрива склянку золи розводять на 10 літрів води і щедро поливають грядки. Поливати слід з розрахунком 1 літра добрива на 1 кущ. Таке добриво покращує ріст рослини, а також позитивно впливає на смакові якості ягід.

Садівники розповіли, чим підживити полуницю, щоб вона квітла пишним килимом
Аграрії розповіли, чим підживити полуницю для збільшення солодкості

Також золою можна удобрювати безпосередньо грунт ще до висаджування полуниці, чи інших рослин. Для цього золу розсипають по грунту і перекопують землю.

Схожі статті

Гігантські равлики атакують капусту: на Закарпатті розкрили секрет, чим обробити грядки у липні

Літо – особливий період, коли на городі ростуть та плодоносять овочі. Крім того в цей час активізуються шкідникі і, зокрема – равлики. Як захистити від них капусту – читайте в нашій публікації.

Як захистити моркву від спеки та посухи: 3 поради для городників, які збережуть врожаї

Вирощування моркви на домашній грядці – справа кропітка. Особливо уважно потрібно дбати про культуру в періоди спеки. Як зберегти урожай, коли посушливих днів забагато – розповість "Сенсація".

Ось чому ваша ліщина не плодоносить: у Карпатах її саджають тільки так, і ніяк інакше

Лісовий горіх коштує в магазинах та на базарі немало, і чим смачніший він, тим вище його ціна. Тим часом в Україні його можна вирощувати, і без жодних проблем. Та чому не виходить?

Ці перці такі смачні! Не те, що ви купуєте на ринку – смак кращий, ніж у херсонських

Ми звикли, що хочеться, аби на кущах болгарських перців виросли дійсно солідні плоди. Великі, м'ясисті та соковите. Але що на рахунок маленьких?

Біла полуниця — справжній хіт у 2025-му: ось чому всі городники мріють її виростити у себе

Біла полуниця може виглядати неапетитно, але лише до того моменту, поки ви її не спробуєте. З тих самих пір вона буде асоціюватися з неймовірними відчуттями.

Перець набиратиме масу значно швидше: 9 з 10 городників навіть не знають про це добриво

Літо – це важливий період для догляду за рослинами, тому щоб отримати найкращі результати у вирощуванні культур, потрібно знати деякі тонкощі – чим підживити перець?
OSZAR »