Хочете збирати по 2 відра з кожного куща? Читайте “Сенсацію”: ось що підлити під томати

Сотні тисяч городників по всьому світу вже використовують цю універсальну підгодівлю, яка в рази підвищує врожайність томатів та багатьох інших культур. Читай Сенсацію, щоб дізнатися рецепт.

На сторінках “Сенсації” вже є безліч корисних порад про те, як вирощувати овочі, ягоди та фрукти на городах, причому кожен з них пройшов перевірку часом. Чимало  експериментальних ноу-хау від мешканців різних регіонів. Десятки тисяч городників уже встигли скористатися цими порадами.

Так, сьогодні ви дізнаєтеся про секретну універсальну підгодівлю, яка встигла завоювати популярність серед городників. Вона суттєво підвищує врожайність томатів, огірків та багатьох інших культур, які зазвичай вирощують на городах. Її справді варто взяти на озброєння для своїх ділянок.

Сенсація розповіла про підживлення, яке значно збільшить урожай томатів
Сенсація розповіла про підживлення, яке значно збільшить урожай томатів

Цей спосіб допоможе збільшити зав’язі на помідорах, до того ж послужить захистом від хвороб і розвитку листової маси. Тобто один засіб зробить одразу 3 важливі справи.

У цьому підживленні використовується борна кислота (для зав’язей плодів) йод (захист від грибкових захворювань), марганцівка (захист від хвороб), молоко (джерело корисних кисломолочних бактерій) і трохи сечовини (як листове підживлення). Усі компоненти доступні.

Сенсація розповіла про підживлення, яке значно збільшить урожай томатів
Сенсація розповіла про підживлення, яке значно збільшить урожай томатів
  • Отже, приступимо до приготування. Необхідно 1,5 г борної кислоти розбавити у склянці з гарячою водою (не окріп). Розмішуємо.
  • Беремо трохи марганцю (на кінчику чайної ложки) і насипаємо в цей же склянку так, щоб вода у склянці була темно-рожевою.
  • Далі беремо банку і переливаємо в неї рідину зі склянки та додаємо до неї молоко. Розмішуємо.
  • Далі додаємо 60 крапель йоду та ложку сечовини. Розмішуємо.
  • Все це поміщаємо в обприскувач та додаємо до 10 л води.
  • Обробляємо кожну рослину по листі, щоб не було стікання.

Спосіб цей робочий, його можна повторювати 2-3 рази на сезон, а можна кожні 10 днів.

Схожі статті

Щоб кожна грядка буряка видала удвічі більше урожаю, зробіть 1 дію: метод з Полтавщини

Щоб отримати вдвічі, а то і втричі більший врожай буряка, потрібно провести з ними одну дію, яка наблизить вас до цього – запамʼятайте один важливий момент у вирощуванні.

Зробила ЦЕ 1 раз і все літо без бур’янів: як позбутися трави без прополювання та перекопування

Якщо вам набридли бур'яни, які лізуть від сусідів і нескінченні прополки, які займають багато часу, то зверніть увагу на цей нехитрий метод. Зробите 1 раз і все літо без бур'янів.

Завжди мучилася, проріджуючи моркву, поки не придумала ЦЕ: ноу-хау від полтавців – 100% ефект

Все геніальне – просто! Городниця вирішила проблему з проріджуванням сходів моркви, придумавши оригінальне пристосування з підручних засобів, які є у кожному домі.

Зола: повний посібник з використання для перців – від підживлення до боротьби з паразитами

Зола – справжній скарб для городу. Якщо знати, як її правильно використовувати, то зола стане не лише чудовим підживленням, а й способом прибрати шкідників з городу.

Навіщо господарі посипають газон кавою: 1 лайфхак для пишної трави, який спрацює на 100%

Догляд за травою на газоні городники часто недооцінюють і дарма. Адже після тривалої зими, холодів та низького рівня освітлення вона буде ослабленою. Розповідаємо, навіщо газони посипають кавою.

Городники провели експеримент і посадили часник різного розміру: результат вас 100% здивує

Городники провели цікавий експеримент і посадили на 3-х грядках великий, дрібний і пророслий часник. Результат вразив навіть найдосвідченіших. Чи відрізняється урожай у розмірі?
OSZAR »