До кінця червня помідори потребують не більше 2 поливів на тиждень: ось як шкодить зайва вода

Мистецтво вирощування помідорів полягає у тому, щоб знайти золоту середину, зокрема, й у поливі. Томати однаково страждатимуть як від підсихання ґрунту, так і від його надмірного зволоження.

Наприкінці червня помідори не потребують надмірного поливу. Якщо немає дощу, то живильну вологу слід підливати двічі на тиждень. У разі, якщо води буде занадто багато, на томатах почне розвиватися коренева гниль, може з’явитися чорна ніжка, грибкові захворювання, пожовтіння листя.

Навіть якщо городині вдасться пережити подібну наругу, урожай у підсумку буде надзвичайно слабенький. Плодів наросте катастрофічно мало, а на смак вони будуть водянистими й зовсім не солодкими. Адже надлишок вологи у землі завадить нормальній циркуляції повітря.

Як правильно поливати помідори наприкінці червня

Це не означає що рослини не потрібно поливати взагалі. Треба визначити оптимальний баланс і дотримуватися його. Стежте за погодою. Якщо пройшов хороший дощик, то полив можна взагалі відкласти.

Як правильно поливати помідори наприкінці червня

Якщо стоїть спекотна погода, то достатньо буде братися за лійку двічі на тиждень. Іноді наприкінці червня досить буде й одного поливу на 7 днів. Під кущик зазвичай підливають по 2-3 літри води.

Як правильно поливати помідори наприкінці червня

Ідеальним варіантом для поливу є дощова вода. Якщо не вдалося зібрати цю живильну вологу, тоді дайте воді з-під крана трішки постояти, щоб підігрілася до температури повітря. Лише після цього поливайте ділянку.

Першою ознакою переливу буде пожовтіння листочків. У такому разі треба припинити поливати рослини, дочекавшись підсихання ґрунту. Отже, обравши “золоту середину”, зможете й городину врятувати, й чималий урожай зібрати.

Схожі статті

Яскравий помаранчевий розчин від усіх хвороб: як 10 л супер природного засобу рятує врожай

Цей яскравий помаранчевий диво-розчин допоможе всім рослинам і ви вразитеся його силі та ефективності. Це справді дуже потужний засіб для пожвавлення, зміцнення та відновлення.

Готуйтеся до врожайного літа після цієї підгодівлі для огірків: у ній 0% хімії, лише органіка

Завдяки цьому диво-підживленню, в якому немає ні грама хімії, ваш урожай огірків збільшиться в рази. А все тому, що в ній є один таємний інгредієнт для посилення ефекту.

Відновлює шкіру та волосся: що за чудова рожева рослина часто росте в нашому городі

Ця квітка особливо корисна для жінок. А побачити її можна навіть в траві у своєму городі. Виривати й викидати її не слід. Її потрібно заварювати й пити, як чай!

Полуниця у 2025 році відплодоносила, що робити далі: садівниця показала 3 важливі кроки

Всі ці дії направлені на відновлення полуниці після плодоношення, щоб 2026 року 100% отримати багатий урожай. Це не просто рекомендації, це перевірені лайфхаки від досвідчених садівників.

Зранку вилийте на грядку 1 літр “зілля” – і огірки зав’язуватимуться щодня, а не через раз

Для збільшення врожайності огірків у кілька разів досвідченні городники раз на тиждень поливають грядки цим "зіллям", яке не коштує ні копійки.

Землю під огірками не чіпайте: 1 причина, чому НЕ МОЖНА рихлити ґрунт під кущами зеленців

Огірок – одна із популярних овочів, які вирощують українці. Овочеводи прикладають чимало зусиль для того, аби виростити щедрий врожай зеленців, але неправильний догляд може звести їх нанівець.
OSZAR »