Червоні, м’ясисті та соковиті: як у 2025-у виростити перці мрії – всього 3 кроки, і готово

Хтось лише мріє про урожай солодких та соковитих перців, а хтось їх вже вирощує. Розповідаємо, як отримати розкішний приплід даної культури.

Смачний солодкий перець — часто запорука ідеальної страви. Неважливо, про який саме сорт ми говоримо, адже різноманіття даного овочу вражає. Жовті, помаранчеві, червоні, зелені, сині та білі, — усі вони дуже цікаві, виразні, і заслуговують уваги. І відповідно, підходять для різних цілей. Вирощувати таку культуру також може бути справжнім задоволенням.

Але якщо в деяких точках України ця задача не така вже і складна через підходящий клімат, в інших — це справжня проблема. Наприклад, на півдні перці погано розростаються через сильну спеку та перепади температури.

Як виростити соковиті та солодкі перці

Агрономи розповіли, як не треба саджати болгарський перець на городі
Агроном розповів, як виростити соковиті та солодкі перці

Що необхідно зробити для того, аби виростити хороші кущі перців і зібрати дійсно непоганий врожай? По-перше, подумайте про придбання розсади. Вирощувати перці із насіння може бути складно, і це часто забирає дуже багато часу. Городники беруться за вирощування розсади перців вже в березні для того, аби вона встигла вирости до травня. Це неймовірно довгий, складний та комплексний процес, і може бути простіше звернутися до розсади.

Обов’язково оберіть місце на городі, де можна поставити накриття у випадку, якщо почнеться сильна засуха та спека, а ультрафіолетовий індекс почне досягати рекордних балів. Так як в таких умовах плоди можуть отримувати сильні опіки, варитися, і відповідно гнити.

А далі добрива: на початку вегетаційного періоду азот, а пізніше, калій, магній, фосфор, а також бор.

Городники розповіли, чим полити перець після висадки у ґрунт для великого врожаю
Агроном розповів, як виростити соковиті та солодкі перці

Полив краще проводити вранці. Якщо організовувати його ввечері підвищується ризик розмноження шкідників, а також поширення грибкових захворювань. Ранок — це ідеально і тому, що допоможе перцям встояти перед спекою.

Сміливо беріться до справи та пробуйте вирощувати культури, особливо ті, що смачні і не продаються на ринку.

Схожі статті

На Кропивниччині ретельно обирають насіння буряка: якщо придбати не те, стрілкуватиметься

Трапляється, що бадилля буряків раптово збирається в пучок, на якому з'являються білі квіточки. Розберімося, чи можливо уникнути подібного стрілкування та чи можна вживати такі коренеплоди.

Що це за літо без гарбузів-гігантів? 1 секрет, і маємо помаранчевих велетнів, як на Одещині

Якщо урожай гарбузів видається на славу, то немає жодної причини вирощувати їх у великій кількості. Декількох гігантів вистачить на всю зиму.

Львів’яни самі чаєм насолоджуються і квіточки напоюють: від цілющого напою зелень шаленіє

Коли заварюєте чай, зробіть додаткову склянку й для рослин. Вони отримають з заварки купу корисних речовин, а вам подякують пишною зеленню, гарними квіточками та чималими плодами.

Як заморозити абрикоси на зиму? Збережуть форму і будуть соковитими дуже довго

Здебільшого господині віддають перевагу саме сушеним абрикосам, так як вони краще підходять для термічної обробки взимку. Але варто їх заморозити.

Додаєте цей засіб, і помідори з огірками стають найсмачнішими з тих, що ви колись куштували

Покращити смак огірків та помідорів можна за допомогою дуже простого продукту, який є на кожній кухні. Але майте на увазі, що є багато тонкощів.

Зубна паста стане найкращим помічником: як цим харківські квітникарі користуються вже 10 років

Припустимо, вам не підійшла зубна паста. Не викидати ж її? Насправді, ви можете приготувати дуже хороше добриво з неї, яке дасть видимі результати.
OSZAR »